Nový Citroën C3 a ë-C3 2024 už predstavený
Nový Citroën C3 a ë-C3 2024 už predstavený

Nový Citroën C3 a ë-C3 2024 už predstavený

18 októbra, 2023
0 Comments

Objavte Nový Citroën C3 a ë-C3: Pripravený na letný debut 2024

Tento rok prichádza na trh sľubná novinka od značky Citroën, ktorá sa už nevie dočkať, aby ohromila slovenských motoristov. Nový Citroën C3 spolu s jeho plne elektrickou verziou ë-C3, prichádzajú s radom vylepšení a inovácií, aby posunuli vaše každodenné cestovanie na novú úroveň.

Dizajn, ktorý zaujme…

 Nový Citroën C3 sa pýši moderným dizajnom s prvkami SUV, ktorý je ideálny pre dynamické mestské prostredie. S rozmermi 4 010 mm na dĺžku, 1 760 mm na šírku a 1 570 mm na výšku ponúka viac priestoru nielen vo vnútri, ale aj v batožinovom priestore s objemom 310 litrov. Zvýšená svetlá výška o 28 mm poskytuje lepšiu prispôsobivosť rôznym povrchom, čo oceníte pri každej jazde.


Technologické vybavenie pre váš komfort

Citroën C3, ako prvý model značky, sa môže pochváliť dvojitými hydraulickými dorazmi na tlmičoch vo všetkých verziách, čo je súčasťou nového komfortného podvozku Advanced Comfort Suspension. Vo výbave nechýbajú ani LED svetlá s automatickým prepínaním, inteligentný tempomat, čítačka dopravných značiek, autonómne brzdy a mnoho ďalších systémov, ktoré zabezpečujú bezpečie a pohodlie.

Výkon a dojazd, ktoré presvedčia

Elektrický model ë-C3 je vybavený predným elektromotorom s výkonom 83 kW a batériou s kapacitou 44 kWh, ktorá umožňuje dojazd až 320 km. S možnosťou rýchlonabíjania až 100 kW sa batéria nabije z 20 % na 80 % za približne 25 minút. Príplatková 11-kilowattová palubná nabíjačka redukuje čas nabíjania na len dve hodiny a 50 minút.

Cena a dostupnosť

Citroën C3 a ë-C3 prichádzajú na trh s atraktívnym cenovým nastavením, ktoré nezatieni bohatú výbavu a kvalitu, ktorá je pre značku Citroën typická. Tieto modely budú k dispozícii u oficiálneho predajcu automobilov Citroën v Žiari nad Hronom, kde si môžete svoj nový Citroën C3 alebo ë-C3 objednať už toto leto.

Pripojte sa k nám v Harmónii a objavte novú dimenziu jazdy s novým Citroën C3 a ë-C3. Navštívte nás a dozviete sa viac o týchto inovatívnych modeloch, ktoré sú pripravené zmeniť vaše predstavy o pohodlnom a štýlovom cestovaní.Viac informácií

Add a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené