Citroën predstavuje nový C3 Aircross aj v elektrickej verzii
Citroën predstavuje nový C3 Aircross aj v elektrickej verzii

Citroën predstavuje nový C3 Aircross aj v elektrickej verzii

Nový Citroen C3 Aircross: Viac Priestoru, Viac Štýlu

Keď sa hovorí o vozidlách, ktoré prinášajú nový vietor do segmentu B-SUV, nový Citroën C3 Aircross je jednoznačne na čele pelotónu. Tento model pre rok 2024 prichádza s radikálnymi zmenami, ktoré nemožno prehliadnúť. Ako sa hovorí, „drobec sa osvalil a narástol“, a to doslova i v prenesenom zmysle slova. Citroën C3 Aircross teraz ponúka až sedem miest na sedenie, čo je výnimočné pre auto s dĺžkou iba 4,39 metra.

Smart Platforma – Základ Úspechu 

Za novým Citroën C3 Aircross stojí jeho nová smart platforma, ktorá dovoľuje auto zväčšiť a pritom zachovať všetky výhody menšieho vozidla. Vďaka inteligentnému dizajnu a využitiu priestoru ponúka nový C3 Aircross veľkorysú vnútornú kapacitu bez toho, aby sa zväčšili jeho vonkajšie rozmery viac, ako je nevyhnutné. Tento model je tak pripravený súperiť nielen s vozidlami vo svojej kategórii, ale aj s väčšími SUV.

Dizajn, ktorý Vás Zaujme

Exteriér aj interiér Citroën C3 Aircrossu boli navrhnuté s dôrazom na moderný vzhľad a funkčnosť. Výrazná predná maska, robustný postoj a dynamické línie karosérie robia z tohto modelu skutočný pútač pohľadov na ceste. Interiér je príkladom inteligentného dizajnu, kde každý detail má svoje praktické opodstatnenie – od sklopnej zadnej sedačky po najnovšie technologické vybavenie.Hybridná budúcnosť je tu

Citroën nezabudol ani na ekologický aspekt. Nový C3 Aircross prichádza s mild-hybridnou technológiou založenou na osvedčenom 1,2 litrovom PureTech motore. Tento systém znižuje spotrebu paliva a emisie bez toho, aby obmedzoval výkon – ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú efektivitu a zároveň chcú byť šetrní k životnému prostrediu.

Pripravený na elektrickú budúcnosť 

Citroën C3 Aircross nebude zaostávať ani v rýchlo sa rozvíjajúcom svete elektromobilov. Už čoskoro sa dočkáme aj plne elektrickej verzie, ktorá spojí všetky výhody elektrického pohonu s praktickou stránkou a štýlom C3 Aircrossu. Detaily o tejto verzii zatiaľ nie sú zverejnené, ale očakávania sú vysoké.

Citroën C3 Aircross pre rok 2024 je viac ako len obyčajným nárastom rozmere; je to skok do novej éry pre značku a jej zákazníkov. S kombináciou priestoru, štýlu a technológie je tento model pripravený splniť požiadavky aj tých najnáročnejších motoristov. Pripravte sa na to, že váš nový obľúbenec na cestách práve prichádza!

A to najväčšie prekvapenie… nový C3 Aircross bude vyrábaný u nás na Slovensku!

Add a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené