Nový Citroën C4


Attention (Pozornosť)

Už ste niekedy zažili ten pocit, keď sa za volantom cítite ako v obývačke? Predstavte si auto, ktoré vám dá pocit pohodlia a bezpečia, kdekoľvek na ceste ste. Teraz si predstavte, že toto auto má tiež odvážny dizajn, ktorý otočí hlavy, kdekoľvek sa objaví. Toto nie je len sen. Je to Citroën C4, vozidlo, ktoré mení každú cestu na príbeh pohodlia a štýlu.

Interest (Záujem)

Citroën C4 je viac ako len auto. Je to váš spoločník na cestách, navrhnutý s ohľadom na absolútny komfort a adaptabilitu. S progresívnym odpružením a sedadlami Advanced Comfort, každá jazda je ako plavba na oblaku, dokonca aj na najnerovnejších cestách. A s inovatívnym digitálnym kokpitom, bezdrôtovým nabíjaním a konektivitou, ktorá drží krok s vaším hektickým životom, Citroën C4 je vozidlo, ktoré uspokojí všetky vaše potreby – a potom ešte niečo.

Desire (Túžba)

Predstavte si, že sadáte do auta, ktoré vám nesľubuje len cestu, ale sľubuje dobrodružstvo. V interiéri Citroën C4, kde každý detail bol navrhnutý pre váš komfort, sa budete cítiť ako v osobnom útočisku. Elegantné línie exteriéru, výber krásnych farieb a LED svetlomety znamenajú, že váš Citroën C4 nie je len vozidlo. A s ekologickým pohonom, ktorý šetrí palivo a chráni našu planétu, môžete cestovať s hrdosťou.

Action (Akcia)

Je čas prejsť od predstavovania k skutočnému zažívaniu. Stačí jedena testovacia jazda s Citroën C4 a nebudete sa chcieť vrátiť k obyčajnému spôsobu jazdy. Kontaktujte nás ešte dnes a zarezervujte si svoj osobný zážitok s Citroën C4. Nečakajte, kým vám toto revolučné vozidlo ujde pred nosom. Objavte pohodlie, štýl a efektivitu, ktoré zmenia váš pohľad na cestovanie. Citroën C4 nie je len auto, je to nová kapitola vo vašom živote. Napíšte ju s nami.

Sedadlá Advanced Comfort, ktoré sú exkluzívnou inováciou značky Citroën, obsahujú: Mäkkú penu o hrúbke 15 mm, ktorá už od prvého kontaktu poskytuje mäkkosť a oporu, penu vysokej hustoty umožňujúcu optimálny komfort: lepšie filtruje vibrácie, nevysedí sa a má dlhú životnosť. Veľkorysý vnútorný priestor tiež prispieva pre najväčšie pohodlie cestujúcich vzadu s vynikajúcim priestorom pre zadné kolená, najlepší vo svojej triede (198 mm).

Vo svojej premiére sa predstaví aj úplne nová inovácia pre pasažierov: Smart Pad Support Citroën™.

 

Smart Pad Support Citroën™ je dômyselný vysúvací systém držiaka priamo zabudovaný do palubnej dosky, na ktorý možno bezpečne pripevniť digitálny tablet všetkých značiek v špeciálne prispôsobenom obale (obal je dodávaný s vozidlom), aby spolujazdec mohol využiť jeho obsah.

 

Až 20 asistenčných technológií sa postará o to, aby bola jazda čo najbezpečnejšia a nejjednoduhšia. Veľkou doménou je aj objemný batožinový priestor, ktorý predstavuje 380 litrov a Citroën C4 sa tak radí k vozidlám s najväčším batožinovým priestorom vo svojom segmente. Dvojpolohová podlaha umožňuje rozčleniť batožinový priestor, po sklopení zadného sedadla je podlaha úplne rovná. Možno ju nastaviť do šikmej polohy pre ľahšie nakladanie.

Nový Citroën C4 - Interiér
Nový Citroën C4

Benzín:

PURETECH 100 S&S BVM6 (Výroba v máji 2020)
PURETECH 130 S&S BVM6
PURETECH 130 S&S EAT8
PURETECH 155 S&S EAT8

 

Diesel:

BLUEHDI 110 S&S BVM6
BLUEHDI 130 S&S EAT8

MODERNÉ TECHNOLÓGIE KONEKTIVITY

Nový Citroën C4 ponúka to najlepšie z konektivity:
  • Dotykový 10’’ displej s hlasovým ovládaním umožňujúci nastavenie parametrov vozidla, prístup k systému multimédií, ale aj k telefónu, klimatizácii a navigácii,
  • Connect Play, s funkciou Mirror Screen kompatibilnou s Android Auto a Apple CarPlay,
  • Bezdrôtová nabíjačka na smartfón,
  • Connect Assist (v sérii od základnej výbavy), bezplatná služba lokalizovaných núdzových a asistenčných volaní, bez predplatného, dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni,
  • Connect Nav, navigačný 3D systém najnovšej generácie,
  • ConnectedCAM Citroën®: tretie vozidlo Citröen vybavené týmto kamerovým systémom po modeloch Citroën C3 a SUV Citroën C5 Aircross.
Pre slovenského zákazníka sú v ponuke 4 výbavové úrovne: LIVE PACK, FEEL, FEEL PACK a SHINE. Od uvedenia je dostupná bohatá ponuka motorizácií: Ponuka bude neskôr doplnená aj o 100% elektrickú verziu ë-C4
Nový Citroën C4
Nový Citroën C4
Nový Citroën C4
Nový Citroën C4
Nový Citroën C4
Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené