Nový Citroën Jumpy COMBI/Spacetourer

Nový Citroën Jumpy COMBI & Spacetourer sa vracia opäť na trh s naftovou motorizáciou 2.0 BlueHDi 180 k S&S s 8-stupňovou automatickou prevodovkou. 

Osobná verzia stredne veľkej dodávky prichádza v typických troch stupňoch výbavy:
Jumpy Combi – pracovná dodávka na prevoz až 9 osôb

SpaceTourer Business –veľkopriestorový osobný van (8-9 osôb)

SpaceTourer Business VIP – luxusný veľkopriestorový osobný van (6/7 alebo až 8 osôb)

Predná časť nového modelu Jumpy/Spacetourer prijala novú masku typickú pre vozidlá rodiny Citroën s novými full ECO LED svetlometmi (v sérii pre Spacetourer).
Spacetourer si osvojuje nový vizuálny podpis. Svojou modularitou sa odráža v priestore pre cestujúcich v prepracovanej palubnej doske, ktorá spája eleganciu a ešte viac praktickosti. Novinku bezpečne spoznáte najmä podľa veľkého loga na maske chladiča a diskoch kolies, v ponuke pribudli aj nové odtiene laku. V kabíne je nový stredový 10“ displej (v sérii pre Spacetourer)  ovládajúci rýchlejší multimediálny systém My Citroën Play a svoju funkčnosť posilňuje početnejšími, čoraz väčšími a šikovnejšími úložnými priestormi.

Nový je aj volant s rôznymi ovládacími prvkami (telefón, audio systém, jazdné pomôcky atď.) môže byť vyhrievaný. Je funkčnejší a ergonomickejší, jeho štýl je taktiež štruktúrovanejší, čo mu okrem nového loga dodáva modernejší vzhľad. Za volantom sa budete cítiť pohodlne.

Nový Citroën Spacetourer je dostupný v 2 dĺžkach karosérie. L2 (4,98 m) a L3 (5,33 m), ktoré sú základnými dĺžkami na trhu. Celková výška je naďalej na úrovni 1,9 m, čo je veľmi dôležité pre vjazd do podzemných garáží.

Pre maximálnu bezpečnosť je Citroën Spacetourer vybavený najnovšími technológiami. Vozidlo obsahuje množstvo jazdných asistentov. Nájdete tu napríklad adaptívny tempomat, svetelný a dažďový senzor, systém automatického núdzového brzdenia, systém rozpoznávania dopravného značenia, SOS & asistenčné volanie a automatické prepínanie diaľkových svetiel.

 

Tešiť sa môžete taktiež na štyri porty USB-C  (dva na palubnej doske a dva v druhom rade) a dvojici 12V zásuviek. 

Citroën Spacetourer ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie. Spacetourer je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami. 

 

Citroën Spacetourer ponúka naftové motory BlueHDi s výkonom 177k, ktoré spĺňajú emisnú normu Euro 6,4. Táto nová generácia motorov umožňuje znížiť emisie oxidov dusíka (NOx) a pritom znížiť emisie CO2. Redukčný katalyzátor pre SCR (selektívnu katalytickú redukciu), umiestnený pred aditivovaným FAP filtrom, je jediný systém dodatočného spracovania výfukových plynov schopný znížiť emisie NOx až o 90 % a pritom znížiť emisie CO2 o 4 %.

Elektrické verzie prichádzajú s rovnakými zmenami ako spaľovacie a zostávajú dostupné aj obe kapacity batérie (50kWh / 75kWh), pričom získavajú druhú generáciu elektropohonu Stellantis.

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené