Citroën Jumpy Furgon

Citroën Jumpy

Citroën Jumpy je vďaka svojej praktickosti a funkčnosti efektívnym a spoľahlivým vozidlom. Ponúka užitočnú nosnosť až 1400 kg, 6,6 m3 objemu nákladného priestoru a môže ťahať 2,5-tonový príves. Modulárna koncepcia platformy sa prejavuje aj v dvoch dĺžkach rázvorov náprav (2,92 m a 3,27 m), ale aj v dvoch dĺžkach zadných previsov (0,80 m a 1,15 m), ktoré možno kombinovať s tromi dĺžkami karosérie.

 

Citroën Jumpy sa  dodáva až v 3 dĺžkach karosérie. Okrem dvoch dĺžok M (4,95 m) a XL (5,30 m), ktoré sú základnými dĺžkami na trhu, sa toto úžitkové vozidlo prezentuje aj v nevídanej verzii s dĺžkou 4,60 m, ktorá je kompaktná a zároveň praktická. Tak ako ostatné dve dlhšie verzie M a XL, aj kratšia verzia XS ponúka rovnakú užitočnú nosnosť do 1400 kg.

 

Toto vozidlo je vhodné pre každého profesionála, ktorý hľadajú pracovný nástroj, ktorý im uľahčí každodenný život a zároveň bude maximálne bezpečný. Moderný Citroën Jumpy je vhodný pre širokú škálu profesionálov.

 

V prípade, že máte plné ruky a nedokážete si otvoriť dvere, vozidlo je vybavené ( vo voliteľnej výbave) hands-free fuknciou, ktorá umožňuje otvárať a zatvárať bočné dvere. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria. Tým istým gestom sa ovláda zatvorenie dverí a zamknutie vozidla, keď sa vzdialite od vozidla.

Citroën Jumpy

Vďaka originálnemu riešeniu deliacej steny a modularite sedadla  spolujazdca vyklopením sedáka nahor vytvorí systém Moduwork dodatočný objem nákladného priestoru s rovnou podlahou.  V spojení s protišmykovou sieťkou na bočnej strane sedadla vodiča umožňuje systém Moduwork predĺžiť dĺžku nákladného priestoru o 1,16 m (až 4 m užitočnej dĺžky vo verzii XL).

 

Citroën Jumpy ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie. Jumpy je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami, vďaka ktorej unesie užitočné zaťaženie 1400 kg. Tieto nápravy môžu byť vybavené pohonom 4×4 (prestavbu zabezpečuje firma DANGEL). Vnútorný priestor Jumpy možno premeniť na plnohodnotnú mobilnú kanceláriu sklopením lakťovej opierky stredného sedadla, čím sa vytvorí otočný držiak, na ktorý sa môžu pomocou elastickej a priľnavej pásky pripevniť rôzne prístroje (počítač, tablet, atď…). Ako voliteľnú výbavu si možno v príslušenstve objednať špecifické držiaky pre smartfón a tablet.

 

V závislosti od potrieb a oblastí činnosti každého profesionála ponúka Jumpy vo svojich furgonoch 2 typy obloženia: surové drevo a potiahnuté drevo (s protišmykovou úpravou a chránené hliníkovými prahovými tyčami, vodotesné a ľahko umývateľné). V ponuke sú viaceré kombinácie súprav na ochranu nákladného priestoru samotnej podlahy až po obloženie stien po celej výške a podbehov kolies.

 

Jumpy je vybavený množstvom odkladacích priestorov rozmiestnených po celej kabíne, pričom vpredu je k dispozícii spodná priehradka pred sedadlom spolujazdca so zástrčkou typu jack, zásuvkou 12 V a USB portom (v závislosti od verzií), veľká odkladacia priehradka pod lavicou cestujúcich, do ktorej možno uložiť napríklad topánky a ochrannú prilbu na stavenisko, držiaky na nápoje po oboch stranách palubnej dosky, horná otvorená stredová odkladacia priehradka  a dve veľké kapsy v dverách, do ktorých sa zmestí fľaša o objeme 1,5 l.

 

Citroën Jumpy ponúka naftové motory BlueHDi s výkonom v rozmedzí od 95k až do 180k, ktoré spĺňajú emisnú normu Euro 6. Táto nová generácia motorov umožňuje znížiť emisie oxidov dusíka (NOx) a pritom znížiť emisie CO2. Redukčný katalyzátor pre SCR (selektívnu katalytickú redukciu), umiestnený pred aditivovaným FAP filtrom, je jediný systém dodatočného spracovania výfukových plynov schopný znížiť emisie NOx až o 90 % a pritom znížiť emisie CO2 o 4 %.

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené