Nový Citroën Jumpy Furgon (2024)

Nový Citroën Jumpy je kompletné úžitkové vozidlo novej generácie v lákavom facelifte, ktoré ponúka pohodlie, praktickosť a bezpečnosť. Je dostupný v 2 dĺžkach karosérie. Veľkosť M ( 4,96 m ) a XL ( 5,31 m ), ktoré sú základnými dĺžkami na trhu. Preto nájdete Citroën Jumpy, ktoré bude vyhovovať vašej činnosti. Ponúka užitočnú nosnosť 1400 kg a môže ťahať aj 2,5 t  príves. Modulárna koncepcia platformy sa prejavuje aj v dĺžke rázvorov náprav (3,28 m) a aj v dvoch dĺžkach zadných previsov (0,80 m a 1,15 m) . 

Dizajn Citroënu Jumpy vychádza z koncepcie osobných vozidiel a preberá prvky vozidiel kategórie SUV.

 

Vozidlo je výborným pracovným nástrojom, ktorý uľahčuje každodenný život a zároveň poskytuje komfort a bezpečie. Nový Citroën Jumpy je vhodný pre širokú škálu profesionálov.

 

Pre maximálnu bezpečnosť je Citroën Jumpy vybavený najnovšími technológiami. Vozidlo obsahuje množstvo jazdných asistentov. Nájdete tu napríklad adaptívny tempomat, systém sledovania pozornosti vodiča, systém automatického núdzového brzdenia, rozpoznávanie dopravných značiek, automatické prepínanie diaľkových svetiel, zadný parkovací senzor atď.

 

Vďaka originálnemu riešeniu deliacej steny a modularite sedadla  spolujazdca vyklopením sedáka nahor vytvorí systém Moduwork dodatočný objem nákladného priestoru s rovnou podlahou.  V spojení s protišmykovou sieťkou na bočnej strane sedadla vodiča umožňuje systém Moduwork predĺžiť dĺžku nákladného priestoru o 1,16 m (až 4 m užitočnej dĺžky vo verzii XL).

Citroën Jumpy ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie. Jumpy je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami, vďaka ktorej unesie užitočné zaťaženie 1400 kg. Vnútorný priestor Jumpy možno premeniť na plnohodnotnú mobilnú kanceláriu sklopením lakťovej opierky stredného sedadla, čím sa vytvorí otočný držiak, na ktorý sa môžu pomocou elastickej a priľnavej pásky pripevniť rôzne prístroje (počítač, tablet, atď.). 

Interiér Citroënu Jumpy je štýlový, moderný a ergonomický. Za volantom sa budete cítiť pohodlne.

Jumpy je vybavený množstvom odkladacích priestorov rozmiestnených po celej kabíne, pričom vpredu je k dispozícii spodná priehradka pred sedadlom spolujazdca so zástrčkou typu jack, zásuvkou 12 V v palubnej doske a USB portom, veľká odkladacia priehradka pod lavicou cestujúcich, do ktorej možno uložiť napríklad topánky a ochrannú prilbu na stavenisko, držiaky na nápoje po oboch stranách palubnej dosky, horná otvorená stredová odkladacia priehradka  a dve veľké kapsy v dverách, do ktorých sa zmestí fľaša o objeme 1,5 l.

Nový Citroen Jumpy, ponúka dieselové motory BlueHDi. Ponúkajú sa tri výkony: 120 k, 145 k a 177 k. Motor BlueHDi s výkonom (120 k) je spojený so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou BMV6. V prípade stredného motora s výkonom (145 k) máte možnosť vybrať si medzi manuálnou a automatickou prevodovkou.

Silnejší motor (177 k) sa dodáva s osemstupňovou automatickou prevodovkou EAT8.

Táto generácia motorov spĺňa emisnú normu Euro 6.4, ktorá umožňuje znížiť emisie oxidov dusíka a pritom znížiť aj emisie oxidu uhličitého. Prostredníctvom systému SCR (selektívna katalytická redukcia) sa oxidy dusíka (NOx) konvertujú na vodu a dusík (bez oxidov).

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené