Citroën C3 Aircross

Cieľom automobilu Citroën C3 Aircross je urobiť z každej cesty pohodlný zážitok, ktorý si človek zamiluje. Pohodlná a komfortná jazda je  dosiahnuteľná vďaka programu Citroën Advanced Comfort®, ktorý zabezpečuje:

  • komfort sedadiel vďaka ich širokým a veľkorysým sedákom,
  • komfort odpruženia poskytujúci referenčný systém odpruženia Citroën vo všetkých jazdných podmienkach,
  • komfort odizolovania so starostlivo vypracovanou akustickou izoláciou.
Citroën C3 Aircross SUV - Kufor

Citroën C3 SUV sa vo svete SUV odlišuje svojím postojom plným sily a impozantným štýlom. Vďaka vysokej kapote, ktorú zvýrazňujú chrómované dvojité šípy s integrovaným svetelným LED podpisom je vzhľad tohto sosobného auta robustnejší a odvážnejší.

 

Tento priateľ na kolesách zvládne aj ťažší terén, veľlké kolesá a systém Grip Control s Hill Assist Descent umožňujú vodičovi zažiť veľkolepú jazdu na akomkoľvek type cesty.

 

Systém Grip Control ponúkajúci 5 režimov a zvyšujúci bezpečnosť za každých okolností, možno nechať fungovať v režime Standard,a lebo si zvoliť niektorý y ostatných režimov (Piesok, Blato, Sneh, ESP OFF)

 

Citroën C3 AIRCROSS SUV dokáže modulovať pohyblivosť svojich predných kolies v závislosti od daného terénu a uchovávať svoju rýchlosť klesania aj pri veľkom sklone svahu.

 

V meste vám technológia Park Assists zjednoduší každonenné parkovanie, zadná cúvacia kamera s režimom Top Rear Vision umožňuje zobraziť na 7’’ dotykovom displeji priestor za vozidlom v uhle 180°.

 

Citroën C3 Aircross SUV ponúka na výber 8 farieb karosérie, 2 farby strechy a 3 Pack Color, svoje auto si teda môžete upraviť presne podľa vášho gusta. Úpravy na mieru sú možné aj v interéri, ktorý ponúka na výber celkom 5 odlišných vyhotovení:

 

Sériové vyhotovenie, príplatkové vyhotovenie Metropolitan Grey, Urban Red, Hype Mistral a Hype Colorado: ponúkajú rôznorodé spracovania interiéru inšpirované svetom módy alebo zariadení do bytu.

Takisto si môžete upraviť podľa vášho vkusu kolesá a vybrať si zo škály 16’’ ozdobných krytov kolies a 16’’ alebo 17’’ hliníkových diskov, alebo diskov s diamantovým výbrusom.

 

 

Pokiaľ ide o batožinový priestor, Citroën C3 SUV sa nenechal zahanbiť, naopak môže sa pochváliť najobjemnejším priestorom vo svojom segmente. Jeho príkladný batožinový priestor s objemom 410 litrov, je možné pomocou zadnej posuvnej lavice zväčšiť až na 520 litrov.

Po sklopení zadných lavíc celkový objem nákladného priestoru predstavuje 1255 litrov.

Toto praktické SUV je navyše vybavené odnímateľným krytom batožinového priestoru, ktorý možno vertikálnej uložiť na zadnú lavicu, aby sa vztvorili podmienky na prevážanie vysokých predmetov.

 

Citroën C3 Aircross SUV je vybavený otvárateľným panoramatickým strešným oknom, vďaka ktorému sa cesta stane plnohodnotným zážitkom. Dva elektrické ovládače umožňujú ovládať funkciu otvárania ako aj polohu tieniacej clony, aby ste si mohli nastaviť adekvátnu úroveň presvetlenia v kabíne.

 

Citroën C3 Aircross je vybavený farebným Head- Up displejom, pomocou ktorého máte neustále k dispozícii základné údaje o jazde bez nutnosti opustenia zraku z vozovky. Ako bonus odkladací priestor vstredovej konzole umožňuje indukčné bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu.

S funkciou Mirror Screen s Apple CarPlay a Android Auto sú kompatibilné aplikácie vo vašom smartfóne takisto dostupné na 7-palcovom dotykovom displeji.

So službou Connect Nav sa už viac nestratíte, navigácia novej generácie disponuje mapovými podkladmi Tom Tom, ktoré sa pravidelne aktualizujú.

Služba Connect Box  (tiesňové volanie) vám v prípade poruchy, alebo dopravnej nehody umožňuje neustály neustály kontakt s centrom špecializovaných asistenčných služieb.

 

K pokrokovým technológiám a prísľubu jedinečných jázd prispieva široká škála úsporných a účinná motorizácia najnovšej generácie. Toto SUV má v ponuke benzínové motorizácie PureTech a dieselové BlueHDi.

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené