Nový Citroën C4 X

Citroën rozširuje svoju ponuku vozidiel o model C4 X a ë-C4 X Electric s jedinečne štýlovým konceptom navrhnutým pre zákazníkov, ktorí na trhu s automobilmi strednej triedy hľadajú atraktívnu alternatívu k ponuke hatchbacku a SUV. Model C4 X kombinuje eleganciu siluety fastbacku, moderný vzhľad SUV a s dĺžkou 4,60m nadčasovú príťažlivosť priestranného 4-dverového vozidla.

 

JEDINEČNÝ KONCEPT, ELEGANCIA A VÝRAZNÝ ŠTÝL
• Výrazné vozidlo: dizajn na križovatke medzi elegantným tvarom fastbacku a moderným SUV spolu s nadčasovou rafinovanosťou a priestorom, ktoré nájdete v 4-dverovom vozidle.


• Vozidlo zdôrazňuje priestrannosť a celkový pokojný zážitok vďaka veľmi veľkorysému priestoru na kolená v 2.rade, veľkému 510-litrovému batožinovému priestoru.


• Modely C4 X a ë-C4 X ponúkajú úroveň konektivity novej generácie vďaka intuitívnemu rozhraniu infotainmentu MyCitroën Drive Plus, ktoré sa slávnostne predstavilo v novom modeli Citroën C5 X.


• Vyznačujú sa komfortom na palube vďaka exkluzívnemu programu Citroën Advanced Comfort, najmä vďaka sedadlám Advanced Comfort a pruženiu s progresívnymi hydraulickými dorazmi ®.

 

• Model ë-C4 X poskytuje dojazd do vzdialenosti 360 km (WLTP), poháňa ho elektromotor s výkonom 100 kW (136k) a ponúka aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom 100 kW, ktoré nabije vozidlo na 100 km za približne 10 minút.

 

• Nový Citroën C4 X s dĺžkou 4,6 m dokonale zapadá do ponuky Citroën medzi C5 X (4,80 m) a C4 hatchback (4,36 m). Rázvor C4 X (2,67m) je identický s rázvorom C4. 


Predtým:

Poznáme to všetci – tá frustrácia, keď sedíte v aute, ktoré je príliš tesné, neponúka dostatok priestoru pre vašu rodinu a každodenné potreby. Predstavte si tie nekonečné chvíle strávené v dopravnej zápche, kedy sa cítite úplne izolovaní od sveta vonku, a to len preto, že vaše auto nie je vybavené modernými technológiami, ktoré by vám spríjemnili cestu. A potom sú tu tie frustrujúce momenty, keď sa snažíte zaparkovať na príliš malom parkovacom mieste, pretože vaše auto nie je dostatočne agilné. Každý z týchto problémov môže váš deň zmeniť na skúšku trpezlivosti a pohodlie cestovania sa mení na stresujúci boj.

Benzín:

• PureTech 100 BVM6 Stop & Start Euro 6.4

• PureTech 130 EAT8 Stop & Start Euro 6.4

 

 

Diesel:

• BlueHDi 130 EAT8 Stop & Start Euro 6.4

 

Elektrická verzia:

• BEV 100 KW 136k
 
 

Potom:

Teraz si predstavte, že sa každé ráno prebudíte a tešíte sa na cestu do práce. Máte auto, ktoré je nielen štýlové a elegantné, ale tiež ponúka nekonečný priestor a pohodlie pre vás a vašu rodinu. Každý kilometer cesty je plynulý, bez ohľadu na to, či sa pohybujete mestským ruchom alebo pútavými krajinami. Vaše vozidlo je vybavené najnovšími technológiami, ktoré vám poskytujú zábavu, informácie a dokonca aj asistenciu pri parkovaní. Predstavte si, že parkovanie je teraz hračka a každý výlet sa stáva príjemným dobrodružstvom. Cítite sa spojení so svetom okolo seba a zároveň v bezpečí vo vašej osobnej mobilnej oáze.


Realita:

Takýto sen sa môže stať skutočnosťou s novým Citroën C4X. Tento elegantný crossover je navrhnutý tak, aby poskytoval priestor, ktorý potrebujete, s flexibilnou kabínou a dostatočne veľkým batožinovým priestorom pre všetky vaše potreby. Citroën C4X vám prináša pokojnú jazdu s jeho pokročilými technológiami, ako je systém Connect Play, ktorý umožňuje zrkadlenie vašej obľúbenej mobilnej aplikácie priamo na dotykovom displeji auta. A s pomocou systémov ako Park Assist sa zaparkovanie v najtesnejších miestach stáva bezstarostnou záležitosťou. S Citroën C4X prekleniete rozdiel medzi stresom a pohodou, medzi izoláciou a pripojením, medzi každodenným bojom a každodennou radosťou z jazdy. Prejdite k životu, kde je každá cesta nielen cieľom, ale aj príjemným zážitkom. Pretože s Citroën C4X, je každý deň dobrý deň na cestu.

Nový Citroën C4
Nový Citroën C4
Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené