Citroën C5X

PLYNULÉ, AERODYNAMICKÉ LÍNIE

ELEGANCIA A DYNAMIKA

 

Zabudnite na všetko, čo viete o cestovaní autom. Citroën C5X nie je len ďalšie auto na ceste – je to revolúcia v komforte a štýle, ktorá presahuje hranice bežnej jazdy. Pripravte sa na zážitok, ktorý vás úplne pohltí.

 

Citroën C5X spája to najlepšie z troch svetov: eleganciu sedanu, priestor kombi a robustnosť SUV. Je to jedinečná syntéza, ktorá ponúka nielen priestranný interiér a inovatívne technológie, ale aj výnimočný komfort jazdy vďaka systému odpruženia Citroën Advanced Comfort®. Vďaka intuitívnemu infotainmentu a špičkovým asistenčným systémom sa každá cesta stáva nielen bezpečnejšou, ale aj príjemnejšou.

AKTÍVNE PRUŽENIE CITROËN ADVANCED COMFORT®

SVETOVÁ PREMIÉRA

 

Predstavte si, že sedíte na luxusnom sedadle, ktoré vás objíma ako oblak, a ticho kabíny vás pohltí, zatiaľ čo svet vonku jednoducho prejde okolo vás. S Citroënom C5X sa každá jazda stane relaxačným zážitkom. Mestský ruch ani diaľničná monotónnosť, pre toto auto neexistujú žiadne prekážky. S jeho adaptívnymi LED svetlometmi a výkonným motorom sa stanete pánom každej cesty.

 

Nečakajte na zajtrajšok, aby ste zmenili svoj zážitok z jazdy. Navštívte Citroën Harmonia a objavte Citroën C5X na vlastné oči. Objednajte si testovaciu jazdu ešte dnes a nechajte sa strhnúť novou vlnou inovácií a elegancie. Citroën C5X – nielen cesta, ale aj cieľ.

MOTORIZÁCIE

PLUG-IN HYBRIDNÝ POHON ALEBO BENZÍNOVÝ MOTOR

 

Nový Citroën C5 X má vo výbave vysokovýkonné a úsporný benzínový motor,  PureTech 130k.
Ešte plynulejšie používanie modelu C5 X a viac vnútorného pokoja prináša automatická prevodovka EAT8.

Model C5 X Plug-in Hybrid, vhodný na každé použitie, spája všetky výhody čisto elektrického pohonu pri každodennom používaní, vďaka elektromotoru s výkonom 81,2 kW, a potrebného dojazdu, ktorý pri dlhších cestách zabezpečuje zážihový motor PureTech 180k so systémom Stop/Štart. Táto technológia prináša emisie CO2 od 29 g/km (v rámci cyklu WLTP).
Elektrická automatická prevodovka ë-EAT8 zaručuje pozoruhodnú plynulosť a pôsobivý zážitok z jazdy s krútiacim momentom 360 Nm.

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené