Nový Citroën Spacetourer sa vracia v dieselovej verzii
Nový Citroën Spacetourer sa vracia v dieselovej verzii

Nový Citroën Spacetourer sa vracia v dieselovej verzii

23 apríla, 2024
0 Comments

Citroën SpaceTourer 2024: Návrat k tradíciám s moderným závanom

Ste pripravení na dokonalú kombináciu tradície a modernosti? Nový Citroën SpaceTourer 2024 vracia ikonu na cesty s eleganciou a štýlom, ktoré si zaslúži vašu pozornosť. Prečo by tento model mal byť vašou ďalšou voľbou? Poďme sa pozrieť na jeho klúčové prvky.

Nostalgický Pôvab s Moderným Dotykom

Hlavným lákadlom najnovšej verzie je návrat k pôvodnému logo Citroënu, ktoré zdobí masku chladiča. Tento retro prvok neprináša len pocit nostalgie, ale zároveň dodáva vozidlu výrazný a unikátny vzhľad. Dizajnéri sa priklonili k veľkému, dvojrozmernému logu, ktoré pripomína bohatú históriu značky a jej stále trvajúci záväzok voči inováciám a kvalite.


Priestor a flexibilita

SpaceTourer je dostupný v dvoch veľkostiach – M (4,98 m) a L (5,33 m), čo z neho robí ideálne vozidlo pre rôzne potreby – od rodinných výletov po firemné cesty. Môžete si vybrať medzi viacerými konfiguráciami sedadiel – od 5 do 9 miest, čo umožňuje prispôsobiť interiér podľa vašich aktuálnych potrieb.

Komfort na Cestách

Či už sa rozhodnete pre štandardnú verziu alebo luxusnejšiu verziu Business Lounge, Citroën myslel na všetko. Business Lounge ponúka sedadlá a interiér navrhnuté pre maximálny komfort na dlhé cestovanie, čo z neho robí skvelú voľbu pre tých, ktorí trávia na cestách veľa času.

Technologické Vybavenie

V kabíne nájdete nový dotykový displej s uhlopriečkou 10 palcov, ktorý ovláda nový, rýchlejší multimediálny systém My Citroën Play. Všadeprítomné moderné technológie zvyšujú pohodlie a zábavu na palube počas vašich ciest.

Udržateľnosť a Výkonnosť

V Európe je nový SpaceTourer dostupný ako ë-SpaceTourer s elektrickým pohonom, čo umožňuje ekologicky čistejšie cestovanie bez kompromisov výkonu.

Štýl a Individualita

Ponuka nových odtieňov laku a dizajnových prvkov, ako sú disky kolies zdobené logom, umožňuje každému majiteľovi vyjadriť svoj osobný štýl.

Citroën SpaceTourer 2024 je viac ako len vozidlo; je to prehlásenie o vašom životnom štýle. S kombináciou dizajnu, komfortu, technológie a flexibility je pripravený spĺňať požiadavky moderného človeka na každej ceste. Nechajte sa očariť vozidlom, ktoré skutočne rozumie potrebám dnešných vodičov a ich rodín. A keď k tomu pridáte záväzok k udržateľnosti, je jasným lídrom vo svojej kategórii.


Add a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené