Citroën C3 Aircross 2021
Citroën C3 Aircross 2021

Citroën C3 Aircross 2021

Komfortné a všestranné SUV s osobitým štýlom

Inovovaný a robutstnejší predok nového SUV C3 Aircross 2021, dodáva autu viac štýlu. Ponuka možností personalizácie bola rozšírená a teraz zahŕňa 70 farebných kombinácií, ponúka nové farby karosérie, nové čalúnenie a štýlové pakety a designové kolesá z ľahkých zliatin. Je vybavený sedadlami Advanced Comfort, ktoré boli použité už v SUV C5 Aircross. Interiéru dominuje 9″ dotykový displej. Auto disponuje 12 asistenčnými systémami riadenia a 5 konektívnymi technológiami.

Priestrannosť, variabilita, presvetlenie

Nový C3 Aircross disponuje dostatočne veľkým priestorom pre pasažierov. Najmä dostatkom miesta pre nohy cestujúcich na zadných sedadlách. Tá sa skladá z dvoch oddelených a samostatne posuvných častí, pričom ich operadlá je možné sklopiť. V kombinácii so sklopným sedadlom spolujazdca C3 Aircross ponúka možnosť získať ložnú plochu o dĺžke 2,4m. Batožinový priestor nového Citroen C3 Aircross 2021 je možné posunutím zadnej lavice zvätšiť z pôvodných 410l na 520l, alebo so sklopenými zadnými sedadlami až na 1289l. Nové spracovanie stredovej konzoly obsahuje veľký odkladací priestor s roletou, prístupným z predných aj zadných sedadiel.

Nový 9″ dotykový displej a 5 technológii pripojiteľnosti

Nové SUV C3  Aircross 2021 hlási dostupnosť 12 asistenčných technológií, medzi ktorými nájdeme rozpoznávanie dopravných značiek, aktívnu bezpečnostnú brzdu, automatické prepínanie svetiel alebo farebný head-up displej. Vo výbave nechýba ani parkovací asistent s cúvacou kamerou Top Rear Vision či bezkľúčové štartovanie vozidla. V stredovom paneli je umiestnená 9-palcová dotyková obrazovka s navigáciou a funkciami Mirror Screen, Android Auto alebo Apple Car Play.

Motorizácie

Úsporné a efektívne motory najnovšej generácie využívajú moderné technológie, ktoré sú prísľubom mimoriadnych zážitkov z jazdy. SUV Citroen C3 Aircross 2021 je k dispozícii s benzínovými motorizáciami PureTech 110k a 130k alebo s dielslovými motormi BlueHDi 110k alebo 120k.

6st. manuálna prevodovka ponúka v spojení s motormi PureTech 110 S&S alebo BlueHdi 110 S&S, zatiaľčo automatická 6st. prevodovka je v ponuke s motormy PureTech 130 S&S alebo BlueHdi 120 S&S.

Add a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recent Posts

About us

John Hendricks
Blog Editor
We went down the lane, by the body of the man in black, sodden now from the overnight hail, and broke into the woods..
CITROËN C5X

CITROËN C5X

laukova
30 apríla, 2021
MODEL C5 X JE NAJPOKROKOVEJŠÍM VYJADRENÍM FILOZOFIE ZNAČKY CITROËN: ODVAHA A INOVÁCIA PRE POHODLIE A KOMFORT NA CESTÁCH...
Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené