Citroën C5X: Nový rozmer cestovného komfortu
Citroën C5X: Nový rozmer cestovného komfortu

Citroën C5X: Nový rozmer cestovného komfortu

Predstavujeme vám Citroën C5 X, najnovší prírastok do rodiny Citroën, ktorý prináša nevídanú kombináciu elegancie, dynamiky a technologických inovácií. Tento model znamená revolúciu v tradičnom segmente D vozidiel a je pripravený splniť očakávania dokonca aj najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú niečo viac než len dopravný prostriedok.

Výnimočný koncept svojho druhu: moderná a inovatívna karoséria

Zvýšený podvozok pre lepší výhľad na cestu

Moderné a technologicky vyspelé osvetlenie: vidieť a byť videný

Všetky výhody kombi: všestranné a každodenne využiteľné

Plug-in hybrid ë-Confort: neustále elektrický, ak treba, spaľovací

Rozšírený Head Up Display: všetky potrebné informácie v zornom poli vodiča znižujú jeho mentálnu záťaž

Prostredie porovnateľné s dotykovými tabletmi vďaka My Citroën Drive Plus.


TECHNOLÓGIE V SLUŽBÁCH POHODLIA A POKOJA NA PALUBE

Citroën C5 X je výsledkom odvážneho dizajnu, ktorý spája prvky sedanu, kombi a SUV. Jeho zvýšený podvozok a moderná karoséria poskytujú lepší výhľad a výbornú ovládateľnosť vo všetkých cestných podmienkach. Interiér vozidla je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny priestor a pohodlie. Vďaka systému Citroën Advanced Comfort® si budete pri každej ceste pripadať ako v obývacej izbe.

Technologické vybavenie modelu Citroën C5 X je na špičkovej úrovni. Rozšírený Head Up Display, asistenčné systémy pre čiastočne autonómnu jazdu a moderný infotainment s 12-palcovou dotykovou obrazovkou a hlasovým ovládaním zaručujú, že vaša jazda bude nielen pohodlná, ale aj bezpečná.

Citroën C5 X je dostupný buď s benzínovým motorom, alebo ako plug-in hybrid ë-Confort, ktorý kombinuje elektrický a spaľovací pohon. V čisto elektrickom režime dokáže prejsť viac ako 50 km, čo je ideálne pre každodenné mestské jazdy bez emisií.

Či už potrebujete spoľahlivé vozidlo pre denné dojazdy do práce, alebo plánujete dlhšie rodinné výlety, Citroën C5 X je pripravený splniť všetky vaše potreby. 

Zažite novú dimenziu cestovania s Citroën C5 X – vozidlom, ktoré mení pravidlá hry.

Navštívte nás v autorizovanom predajnom a servisnom centre Citroën v Žiari nad Hronom a presvedčte sa o jedinečných vlastnostiach tohto modelu.

Add a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené