Citroën C3 Aircross 2021
Citroën C3 Aircross 2021

Citroën C3 Aircross 2021

Komfortné a všestranné SUV s osobitým štýlom

Inovovaný a robutstnejší predok nového SUV C3 Aircross 2021, dodáva autu viac štýlu. Ponuka možností personalizácie bola rozšírená a teraz zahŕňa 70 farebných kombinácií, ponúka nové farby karosérie, nové čalúnenie a štýlové pakety a designové kolesá z ľahkých zliatin. Je vybavený sedadlami Advanced Comfort, ktoré boli použité už v SUV C5 Aircross. Interiéru dominuje 9″ dotykový displej. Auto disponuje 12 asistenčnými systémami riadenia a 5 konektívnymi technológiami.

Priestrannosť, variabilita, presvetlenie

Nový C3 Aircross disponuje dostatočne veľkým priestorom pre pasažierov. Najmä dostatkom miesta pre nohy cestujúcich na zadných sedadlách. Tá sa skladá z dvoch oddelených a samostatne posuvných častí, pričom ich operadlá je možné sklopiť. V kombinácii so sklopným sedadlom spolujazdca C3 Aircross ponúka možnosť získať ložnú plochu o dĺžke 2,4m. Batožinový priestor nového Citroen C3 Aircross 2021 je možné posunutím zadnej lavice zvätšiť z pôvodných 410l na 520l, alebo so sklopenými zadnými sedadlami až na 1289l. Nové spracovanie stredovej konzoly obsahuje veľký odkladací priestor s roletou, prístupným z predných aj zadných sedadiel.

Nový 9″ dotykový displej a 5 technológii pripojiteľnosti

Nové SUV C3  Aircross 2021 hlási dostupnosť 12 asistenčných technológií, medzi ktorými nájdeme rozpoznávanie dopravných značiek, aktívnu bezpečnostnú brzdu, automatické prepínanie svetiel alebo farebný head-up displej. Vo výbave nechýba ani parkovací asistent s cúvacou kamerou Top Rear Vision či bezkľúčové štartovanie vozidla. V stredovom paneli je umiestnená 9-palcová dotyková obrazovka s navigáciou a funkciami Mirror Screen, Android Auto alebo Apple Car Play.

Motorizácie

Úsporné a efektívne motory najnovšej generácie využívajú moderné technológie, ktoré sú prísľubom mimoriadnych zážitkov z jazdy. SUV Citroen C3 Aircross 2021 je k dispozícii s benzínovými motorizáciami PureTech 110k a 130k alebo s dielslovými motormi BlueHDi 110k alebo 120k.

6st. manuálna prevodovka ponúka v spojení s motormi PureTech 110 S&S alebo BlueHdi 110 S&S, zatiaľčo automatická 6st. prevodovka je v ponuke s motormy PureTech 130 S&S alebo BlueHdi 120 S&S.

Add a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CITROËN C5X

CITROËN C5X

laukova
30 apríla, 2021
MODEL C5 X JE NAJPOKROKOVEJŠÍM VYJADRENÍM FILOZOFIE ZNAČKY CITROËN: ODVAHA A INOVÁCIA PRE POHODLIE A KOMFORT NA CESTÁCH...
Náš záväzok: Predajca Vás bude kontaktovať do 24h, po doručení vašej žiadosti.
Copyright © 2022. Všetky práva vyhradené